Wesołych Świąt

AKTUALNOŚCI

Kolejny certyfikat

W dniu dzisiejszym zakończył się pozytywnie audyt certyfikujący w spółce P.R.E.S.C.O. - gratulujemy, życząc dalszych sukcesów, już na etapie doskonalenia. Jest nam tym bardziej miło, iż proces wdrożenia, był wspomagany także przez nas, a cała dokumentacja SZJ funkcjonuje w systemie e-qsm v. 3.0

Egzamin dla systemu e-qsm - certyfikat dla ALMY INTERNET

W dniu dzisiejszym został przeprowadzony u naszego Klienta - ALMY INTERNET SA audyt recertyfikujący i zakończył się wynikiem w pełni pozytywnym, czyli uzyskaniem przedłużenia certyfikatu na kolejne trzy lata. Poza ponowną certyfikacją Spółki, ważnym dla nas jest także fakt, iż część zapisów oraz cała dokumentacja systemu zarządzania jakością jest utrzymywana i nadzorowana w systemie e-qsm. Spółce ALMA INTERNET gratulujemy, życząc dalszych sukcesów. Nasz zespół natomiast bierzę się do pracy nad wersją 4.0, która powinna ukazać się jeszcze w tym roku.

Kolejne nowości w module procesów - automatyczna kontrola danych

Każdemu z nas pewnie przydarzyło się usunięcie ważnego elementu z systemu. Z pewnością spotkali się także Państwo z faktem, wieloktrotnej zmiany struktur danych na etapie wdrożenia zarówno SZJ, jak i dodowlnego systemu informatycznego. Są to zdarzenia nierozerwalnie związane z tokiem prowadzonych prac. Dzięki specjalnym nowym funkcjom przestają jednak sprawiać kłopoty. Nowy moduł procesów nie tylko samodzielnie nadzoruje zakresy obowiązków, lecz także kontroluje istnienie w bazach danych przypisanych wcześniej stanowisk oraz dokumenów. Przy edycji Uzytkownik na bieżąco jest informowany o fakcie usuniącia określonej pozycji. System automatycznie wprowadza korektę w nazwach stanowisk i tytułach przypisanych dokumentów oraz na żądanie Użytkownika usuwa z procesu wszelkie zbędne elementy.

Akredytacja PARP - system e-QSM jeszcze tańszy

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż występując jako przedmiotowi eksperci wraz z Partnerem, spółką TOTAL Grupa Consultingowa SA otrzymaliśmy akredytację PARP na realizację projektów w ramach przedakcesyjnych programów PHARE. Zgodnie z zasadami programu, Wnioskodawcy mogą ubiegać się o dofinansowanie oferowanych przez nas usług w wysokości do 50% kosztów wdrożenia. Pierwszy termin składania wniosków upływa 30 lipca 2004r.

Panel Administracyjny - nowy moduł do zarządzania Księgą Jakości

Dziś poraz pierwszy został wykorzystany nowy moduł aplikacji e-QSM - Panel Administracyjny, pozwalający na zarządzanie z jednego stanowiska kilkoma księgami jakości. Moduł ten przeznaczony jest głównie dla konsultantów, którzy prowadzą wdrożenia jednocześnie w kilku przedsiębiorstwach. Może być także wykorzystywany przez Użytkowników jako moduł zarządzania księgami, tworzonymi odrębnie na potrzeby różnych systemów.