Wesołych Świąt

AKTUALNOŚCI

Rejestr działań korygujących

Moduł funkcjonalnie powiązanych formularzy, który pozwala na gromadzenie w bazie wszelkich uwag dotyczących funkcjonowania systemu. Moduł ten zawiera: formularz rejestracji zgłoszenia niezgodności i przypisania jej do określonego elementu procesu formularz harmonogramu działań korygujących i naprawczych wraz z możliwością powołania zespołu i podziałem zadań na poszczególnych jego członków moduł kontroli realizacji poszczególnych etapów

e-qsm nagrodą za najlepiej zdany egzamin na Pełnomocnika

Prowadząc kolejne wdrożenia oraz występując w roli trenera, na kursie dla Pełnomocników organizowanym cyklicznie przez Tüv Akademię ufundowała nagrodę - jednostanowiskową licencję na system e-qsm za najlepszy wynik z egzaminu, którą otrzymał przedstawiciel firmy ITAM z Zabrza.

DFC - system elektronicznych formularzy - wersja 1.0

Aplikacja budowania dynamicznych formularzy elektronicznych została stworzona na potrzeby projektowania systemów przepływu dokumentów oraz systemów klasy CRM. Działając w powiązaniu z systemem e-qsmstanowi doskonałe narzędzie uzupełniające funkcjonujący w przedsiębiorstwie system zarządzania jakością.  Modułem sterującym przepływem dokumentów (formularzy) jest moduł mapowania procesów, stanowiący jeden z głównych elementów elektronicznej księgi jakości - e-qsm.  DFC jest aplikacją stacjonarną, pracującą w środowisku Windows. Wynik projektowania - baza formularzy elektronicznych oraz związana z nimi baza danych, dzięki odpowiednim funkcjom wprowadzona zostaje do systemu e-qsm e-qsm, a następnie przenoszona jest na serwer, gdzie odpowiednie skrypty udostępniają formularze lub ich fragmenty poszczególnym komórkom, biorącym udział w procesie przepływu dokumentów. System obiegu dokumentów wdrażany jest jako system projektowany indywidualnie lub jako wynik połączenia systemów e-qsm i DFC.

Premiera nowej wersji Elektronicznej Księgi Jakością - e-qsm 3.0

Wersja ta została wyposażona w całkiem nowy moduł mapowania procesów, dzięki któremu w pełni możliwe jest uruchomienie elektronicznego przepływu dokumentów. Całość wraz z nowym produktem Elektronicznymi Formularzami - DFC stanowi doskonałe narzędzie do tworzenia wewnętrznych systemów zarządzania i przesyłu danych.  Ponadto zautomatyzowaliśmy kolejne funkcje ułatwiając tym samym zarządzanie dokumentacją SZJ.

e-qsm 2.0 - pierwsza edycja wersji gotowej do wdrożenia

Po uzyskaniu wstępnych ocen od konsultantów, audytorów oraz potencjalnych użytkowników i wprowadzeniu do aplikacji szeregu zmian i poprawek oraz zakończeniu etapu testów oraz walidacji - aplikacja e-qsm 2.0 została dopuszczona do sprzedaży w wersji jednostanowiskowej. Prace nad modułem sieciowym, umożliwiającym dystrybucję i zarządzanie dokumentacją poprzez sieć Internet zostaną ukończone jeszcze w tym miesiącu.