E-QSM Nowy sposób na zarządzanie

topmenu_left

Informacja Kontakt handlowy:

E-QSM Informatyczne Systemy Zarządzania

ul. Wilczak 16a, pok. 105

61-623 Poznań

Telefon tel. +48 61 8244098

Email bok@eqsm.pl

Email eqsm@eqsm.pl


e-qsm5 - System Zarządzania
e-qsm5 - System Zarządzania
e-qsm5 - System Zarządzania
e-qsm5 - System Zarządzania
  • e-qsm5 - System Zarządzania Dokumentacją »
  • e-qsm - Elektroniczny obieg dokumentów »
  • Wdrożenia i Audyty »
  • Usługi towarzyszące »

Produkty dla MISP

PDFDrukuj

Kalendarz 18 May 2015, ABI do wynajęcia w ramach całej PBI oraz w ramach ODO


Wiodącym produktem, łączącym w sobie elementy z całego zakresu oferowanych usług (doradztwo, opieka, audyty) niewątpliwie jest świadczona przez nas od 2013 roku usługa ABI do wynajęcia, zarówno w obszarze samej Polityki Bezpieczeństwa Informacji, jak i w obszarze Ochrony Danych Osobowych.

 

W zależności od potrzeb Klienta może ona obejmować cały obszar działań lub tylko wybrane jego fragmenty, dobrane indywidualnie. Usługa ta może być świadczona także w układzie pełnego wsparcia, z pełną rejestracją członka naszego zespołu jako ABI-ego lub w ramach funkcji zastępstwa dla ABI-ego będącego pracownikiem Klienta.

 

Poza wsparciem merytoryczno-organizacyjnym każdy Klient, który ma aktywowany system e-qsm5 otrzymuje bez dodatkowych opłat moduł Planner, pozwalający na lepsze zarządzanie obowiązkami oraz utrzymywany przez nas rejestr zbiorów danych osobowych, bez konieczności budowania go w ramach własnych struktur. Jest to o tyle ważne, że rejestrując ABI-ego każda organizacja ma obowiązek prowadzenia własnego, jawnego rejestru zbiorów danych osobowych.


wstecz