Wesołych Świąt

AKTUALNOŚCI

Nowy moduł - Magazyn - wystartował

Dziś, po pomyślnie zakończonych testach wystartował plugin "Magazyn", który w pierwszej wersji zastąpi dotychczasowy moduł wyposażenia. Umożliwia on zarządzanie zasobami w zakresie asortymentu wydawanego pracownikom, nie tylko odnośnie stałego wyposażenia. Podobnie jak inne elementy platformy "e-qsm4 - DFC" także i Magazyn nie stanowi formy zamkniętej i może być rozwijany zależnie od potrzeb Użytkowników.  W obecnej wersji moduł umożliwia zarządzanie wieloma magazynami, kompletację asortymentu, nadzorowanie dat np. terminów ważności oraz przeprowadzanie wszystkich podstawowych operacji magazynowych - przyjęcia i wydania zewnętrznego, wydania i przyjęcia wewnętrznego, przesunięcia magazynowego oraz likwidację asortymentu. Za obieg dokumentów magazynowych wewnątrz przedsiębiorstwa odpowiada moduł DFC, co stwarza szerokie możliwości w zakresie jego funkcjonowania.

Automatyczna aktualizacja systemu - ułatwienie dla administratorów

Opracowując nowe funkcje systemu e-qsm4, nie zapominamy o jego ergonomii w zakresie administracyjnym. Dlatego też od dziś dostępna jest nowa wersja modułu serwera plików, która została wyposażona w funkcję automatycznej aktualizacji oprogramowania. Dzięki temu, wszelkie aktualizacje odbywają się bez konieczności reinstalowania systemu na poszczególnych stacji roboczych, co z pewnością ułatwi pracę administratorom, bowiem system samodzielnie rozsyła aktualizacje i przeprowadza wymianę oprogramowania na poszczególnych stanowiskach.

Zamknięcie etapu wsparcia dla e-qsm 3.0

Wynikiem rozwoju oferowanego przez nas systemu informatycznego jest powstanie wersji 4.0. Zakończenie prac nad e-qsm4 oznacza zamknięcie pewnego etapu jakim była wersja 3.0. Wszyscy nasi Klienci, którzy zgłosili takie zapotrzebowanie otrzymali nieodpłatnie w ramach obsługi technicznej aktualizację systemu do najnowszej wersji. Tym samym możemy w pełni spokojnie zaprzestać wspieranie "e-qsm v 3.0", oferując najnowszą eletroniczną księgę jakości - e-qsm4.

Modułowe rozszerzenia dla e-qsm4

System e-qsm4 został wyposażony w nowy moduł, umożliwiający podłączanie kolejnych elementów funkcjonalnych, bez konieczności ingerowania, w istniejący i pracujący system. Umożliwia on także dołączanie rozszerzeń (pluginów) na życzenie Klienta, co daje możliwość łatwego rozwoju systemu, po przez tworzenie i integrowanie z systemem indywidualnych modułów, bez konieczności przebudowywania głównego kodu. Pierwsze rozszerzenia, planowane w ramach rozwoju systemu e-qsm4 pojawią się już wkrótce.

Zakończenie etapu walidacji - eqsm 4.0 - wersja jednostanowiskowa gotowa do użytkowania

Oba procesy - zarówno testy, jak i walidacja oprogramowania przebiegły pomyślnie i po okresie wytężonej pracy, aplikacja e-qsm 4.0 jest gotowa do użytkowania. E-qsm 4.0 jest kontynuacją poprzednich edycji, jednak w znacznie szerszym zakresie, wspomagającą proces zarządzania dokumentacją oraz zapisami systemu zarządzania jakością. Aplikacja została wyposażona w szereg nowych funkcji, w których powstanie niewątpliwy wkład miały dotychczasowe doświadczenia oraz uwagi i sugestie Użytkowników.