Wesołych Świąt

AKTUALNOŚCI

Premiera systemu e-qsm - wersja sieciowa

W miesiącu sierpniu zostały zakończone prace nad wersją sieciową systemu e-qsm. System sieciowy umożliwia nie tylko dystrybucję dokumentów porzez sieć z dostępem przez przeglądarkę stron www, lecz także na zarządzanie dokumentacją i pracą w układzie grupowym.

Pierwsze wdrożenie systemu

W dniu dzisiejszym zawarta została umowa na realizację pierwszego wdrożenia systemu e-qsm w firmie Kreisel Technika Budowlana Sp. z o.o.

Nowa witryna

W dniu dzisiejszym dokonaliśmy zmiany strony firmowej, wymieniając środowisko witryny na narzędzie CMS oraz uzupełniając jej zawartość o nowe informacje o naszych produktach i usługach.

Prapremiera systemu e-qsm

Aplikacja e-qsm pierwszy raz została zaprezentowana na forum publicznym. Jako miejsce preznetacji wybraliśmy spółkę - Tüv-Consulting Polska. W gronie gości znależli sie m.in. konsultanci oraz audytorzy systemów zarządzania jakością. Aplikacja została oceniona bardzo pozytywnie, zarówno pod kątem funkcjonalnym, jak i ekonomicznym.

Moduł Planowania zasobów i działań - wersja beta

Po okresie intensywnych prac rusza kolejne rozszerzenie systemu e-qsm4. Jest nim moduł Planowania, który jest przeznaczony do planowania i rezerwacji zasobów, a także związanych z nimi działań, wraz z określeniem osób przypisanych, godzin i terminów rezerwacji oraz pełnym wglądem w stan zajętość zasobów. Jeszcze w tym miesiącu moduł Planowania zostanie poddany walidacji u Klienta, w ramach procesu rejestracji pacjentów i zabiegów. Forma rozszerzenia pozwala na jego zastosowanie zarówno w ramach prostego planowania działań jak też rezerwacji zasobów nie tylko produkcyjnych, np. rzutników, sal konferencyjnych, samochodów, co często usprawnia funkcjonowanie organizacji. W przyszłym tygodniu zostanie udostępniony opis nowego rozszerzenia.