Wesołych Świąt

AKTUALNOŚCI

DFC - system elektronicznych formularzy - wersja 1.0

Aplikacja budowania dynamicznych formularzy elektronicznych została stworzona na potrzeby projektowania systemów przepływu dokumentów oraz systemów klasy CRM. Działając w powiązaniu z systemem e-qsmstanowi doskonałe narzędzie uzupełniające funkcjonujący w przedsiębiorstwie system zarządzania jakością.  Modułem sterującym przepływem dokumentów (formularzy) jest moduł mapowania procesów, stanowiący jeden z głównych elementów elektronicznej księgi jakości - e-qsm.  DFC jest aplikacją stacjonarną, pracującą w środowisku Windows. Wynik projektowania - baza formularzy elektronicznych oraz związana z nimi baza danych, dzięki odpowiednim funkcjom wprowadzona zostaje do systemu e-qsm e-qsm, a następnie przenoszona jest na serwer, gdzie odpowiednie skrypty udostępniają formularze lub ich fragmenty poszczególnym komórkom, biorącym udział w procesie przepływu dokumentów. System obiegu dokumentów wdrażany jest jako system projektowany indywidualnie lub jako wynik połączenia systemów e-qsm i DFC.

Premiera nowej wersji Elektronicznej Księgi Jakością - e-qsm 3.0

Wersja ta została wyposażona w całkiem nowy moduł mapowania procesów, dzięki któremu w pełni możliwe jest uruchomienie elektronicznego przepływu dokumentów. Całość wraz z nowym produktem Elektronicznymi Formularzami - DFC stanowi doskonałe narzędzie do tworzenia wewnętrznych systemów zarządzania i przesyłu danych.  Ponadto zautomatyzowaliśmy kolejne funkcje ułatwiając tym samym zarządzanie dokumentacją SZJ.

e-qsm 2.0 - pierwsza edycja wersji gotowej do wdrożenia

Po uzyskaniu wstępnych ocen od konsultantów, audytorów oraz potencjalnych użytkowników i wprowadzeniu do aplikacji szeregu zmian i poprawek oraz zakończeniu etapu testów oraz walidacji - aplikacja e-qsm 2.0 została dopuszczona do sprzedaży w wersji jednostanowiskowej. Prace nad modułem sieciowym, umożliwiającym dystrybucję i zarządzanie dokumentacją poprzez sieć Internet zostaną ukończone jeszcze w tym miesiącu.

Doroczne spotkania konsultantów - premiera aplikacji na rynku

Pierwsza - prapremiera miała na celu poddanie, zupełnie nowego rozwiązania pod ocenę osobom, które na codzień zajmują się wdrożeniami i oceną systemów zarządzania jakością. Tym razem e-qsm został zaprezentowany szerszemu gronu osób. Mimo, iż wersja 1.0 nie była jeszcze wersją dopuszczoną do sprzedaży, także i to spotkanie zakończyło się sukcesem. Wynikiem spotkania jest rozpoczęcie współpracy z Ośrodkiem Informatyki Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego.

Premiera nowej wersji - e-qsm 4.0

W dniu dzisiejszym poraz pierwszy, oficjalnie została zaprezentowana najnowsza wersja systemu - e-qsm 4.0 System e-qsm 4.0 to narzędzie, które nie tylko umożliwia dystrybucję i zarządzanie dokumentacją przez Pełnomocników ds. Jakości. Jest to narzędzie, które dzięki automatyzacji wielu funkcji wspiera całość realizacji wdrożenia. Jego zastosowanie ma więc znaczący wpływ na skrócenia czas jego realizacji.