Wesołych Świąt

AKTUALNOŚCI

Certyfikat i nowe warunki funkcjonowania

Wczoraj, 30. maja br. Kierownictwo Zakładu Opiekuńczo-Rehabilitacyjnego "Elżbietanki" z Zielonej Góry miało przyjemność usłyszeć, oczekiwane przez wszystkich auditowanych zdanie "Będziemy wnioskować o przyznanie certyfikatu". Gratulując, życzymy dalszych sukcesów w doskonaleniu systemu zarządzania. Dla nas fakt pozytywnego zakończenia auditu ma także ogromne znaczenie, gdyż od roku dokumentacja systemowa jest prowadzona w systemie e-qsm4. Co więcej, część zapisów już w chwili obecnej jest prowadzona w ramach obiegu dokumentów, opartych na module DFC, a kolejne zostaną uruchomione niebawem. Istotnym jest także fakt, zarówno dla Auditowanych, Auditujących, jak i dla nas samych, iż cały audit był prowadzony pod nadzorem Pani G. Schirmer z TGA-Begutachterin, jednostki akredytującej z Niemiec. Jednostką prowadzącą audity był TÜV Rheinland Polska. W dniu wczorajszym Zakładowi Opiekuńczo-Rehabilitacyjnemu został także przekazany do użytkowania w ramach walidacji najnowszy produkt, uzupełniający funkcjonalność systemu e-qsm4 - moduł "Planowanie zasobów".

Nowe funkcje już dostępne

W tym tygodniu zakończyliśmy testy oraz walidację najnowszego z modułów (Planowanie) oraz najnowszych funkcji, w które zostały wyposażone, dotychczas oferowane przez nas elementy systemu "e-qsm4 - DFC" (zmiany dotyczą pluginu workflow oraz serwera). Elementy, stanowiące uzupełnienie funkcjonalności powstały w wyniku współpracy z Klientami i zgodnie z zasadą nadzoru technicznego nowe wersje na dniach zostaną nieodpłatnie udostępnione pozostałym Klientom, objętym serwisem technicznym. Na miesiąc sierpień planowane jest uruchomienie nowego pluginu - modułu eksportu danych do systemów zewnętrznych, co umożliwi jeszcze lepsze wykorzystanie zasobów np. w ramach zewnętrznych serwisów www, czy innych systemów informatycznych.

ISO9001:2008 - recertyfikacja w Kreisel Technika Budowlana

W dniu dzisiejszym w firmie Kreisel Technika Budowlana zakończył się audit recertyfikujący - oczywiście wynikiem pozytywnym, czyli zapewnieniem Auditora w kwestii wnioskowania o przedłużenie na kolejne trzy lata certyfikatu, potwierdzającego funkcjonowanie system zarządzania jakością zgodnie z wymaganiami najnowszej wersji normy ISO9001.

Rozszerzamy ofertę - nadzór nad infrastrukturą IT

Polityka bezpieczeństwa to nie tylko procedury ale także, a może przede wszystkim narzędzia, pozwalające na urealnienie wielu działań, mających chronić informację przed np. utratą poufności. Dlatego też rozwijając współpracę z naszym Partnerem - firmą Seven, rozszerzyliśmy ofertę związaną z wdrożeniami Polityki Bezpieczeństwa m.in. o oprogramowanie nVision przeznaczone do nadzorowania zasobów IT, oferując je zarówno jako niezależny produkt, jak również jako integralna część wdrożenia PBI.

Nowy plugin - ustawienia

Dziś w wersji testowej ujrzał światło dzienne nowy plugin - ustawienia. Przeznaczeniem najnowszego rozszerzenia jest indywidualizacja ustawień użytkownika.  W pierwszej odsłonie moduł oferuje możliwość samodzielnego zarządzania hasłem dostępu, co jest efektem rozwoju funkcjonalności związanej z wymaganiami, wynikającymi z wdrożeń polityki bezpieczeństwa.