Wesołych Świąt

AKTUALNOŚCI

Nowa witryna

W dniu dzisiejszym dokonaliśmy zmiany strony firmowej, wymieniając środowisko witryny na narzędzie CMS oraz uzupełniając jej zawartość o nowe informacje o naszych produktach i usługach.

Prapremiera systemu e-qsm

Aplikacja e-qsm pierwszy raz została zaprezentowana na forum publicznym. Jako miejsce preznetacji wybraliśmy spółkę - Tüv-Consulting Polska. W gronie gości znależli sie m.in. konsultanci oraz audytorzy systemów zarządzania jakością. Aplikacja została oceniona bardzo pozytywnie, zarówno pod kątem funkcjonalnym, jak i ekonomicznym.

Moduł Planowania zasobów i działań - wersja beta

Po okresie intensywnych prac rusza kolejne rozszerzenie systemu e-qsm4. Jest nim moduł Planowania, który jest przeznaczony do planowania i rezerwacji zasobów, a także związanych z nimi działań, wraz z określeniem osób przypisanych, godzin i terminów rezerwacji oraz pełnym wglądem w stan zajętość zasobów. Jeszcze w tym miesiącu moduł Planowania zostanie poddany walidacji u Klienta, w ramach procesu rejestracji pacjentów i zabiegów. Forma rozszerzenia pozwala na jego zastosowanie zarówno w ramach prostego planowania działań jak też rezerwacji zasobów nie tylko produkcyjnych, np. rzutników, sal konferencyjnych, samochodów, co często usprawnia funkcjonowanie organizacji. W przyszłym tygodniu zostanie udostępniony opis nowego rozszerzenia.

Certyfikat i nowe warunki funkcjonowania

Wczoraj, 30. maja br. Kierownictwo Zakładu Opiekuńczo-Rehabilitacyjnego "Elżbietanki" z Zielonej Góry miało przyjemność usłyszeć, oczekiwane przez wszystkich auditowanych zdanie "Będziemy wnioskować o przyznanie certyfikatu". Gratulując, życzymy dalszych sukcesów w doskonaleniu systemu zarządzania. Dla nas fakt pozytywnego zakończenia auditu ma także ogromne znaczenie, gdyż od roku dokumentacja systemowa jest prowadzona w systemie e-qsm4. Co więcej, część zapisów już w chwili obecnej jest prowadzona w ramach obiegu dokumentów, opartych na module DFC, a kolejne zostaną uruchomione niebawem. Istotnym jest także fakt, zarówno dla Auditowanych, Auditujących, jak i dla nas samych, iż cały audit był prowadzony pod nadzorem Pani G. Schirmer z TGA-Begutachterin, jednostki akredytującej z Niemiec. Jednostką prowadzącą audity był TÜV Rheinland Polska. W dniu wczorajszym Zakładowi Opiekuńczo-Rehabilitacyjnemu został także przekazany do użytkowania w ramach walidacji najnowszy produkt, uzupełniający funkcjonalność systemu e-qsm4 - moduł "Planowanie zasobów".

Nowe funkcje już dostępne

W tym tygodniu zakończyliśmy testy oraz walidację najnowszego z modułów (Planowanie) oraz najnowszych funkcji, w które zostały wyposażone, dotychczas oferowane przez nas elementy systemu "e-qsm4 - DFC" (zmiany dotyczą pluginu workflow oraz serwera). Elementy, stanowiące uzupełnienie funkcjonalności powstały w wyniku współpracy z Klientami i zgodnie z zasadą nadzoru technicznego nowe wersje na dniach zostaną nieodpłatnie udostępnione pozostałym Klientom, objętym serwisem technicznym. Na miesiąc sierpień planowane jest uruchomienie nowego pluginu - modułu eksportu danych do systemów zewnętrznych, co umożliwi jeszcze lepsze wykorzystanie zasobów np. w ramach zewnętrznych serwisów www, czy innych systemów informatycznych.