Wesołych Świąt

AKTUALNOŚCI

Z nowymi możliwościami na wiosnę

W przyszłym tygodniu w fazę testów wchodzi nowa edycja modułu DFC i związana z nią nowa funkcjonalność obiegów dokumentów, obejmująca możliwość automatycznego uruchamiania podprocesów, związanych z danym działaniem. Okres zimowy zamykamy trzema nowymi instalacjami systemu e-qsm4 oraz pomyślnie zakończonymi auditami - certyfikującym w AMRZ oraz nadzoru w firmie Kreisel Technika Budowlana, gdzie przy współpracy z MDG Doradztwo Gospodarcze sprawujemy opiekę nad Systemem Zarządzania Jakością. 

e-qsm4 na InsERT RoadShow 2008 - nowy plugin dla Subiekta GT

W lutym br. rozpoczął się cykl prezentacji rozwiązań informatycznych dla przedsiębiorstw, oferowanych przez firmę InsERT oraz jej Partnerów, prezentujących produkty towrzyszące i współpracujące z oprogramowaniem z linii Insert GT i nie tylko. InsERT zaprezentował m.in. najnowszy produkt - moblinego Subiekta, przeznaczonego do prowadzenia działań przy sprzedaży bezpośredniej. Wspólnie z firmą SEVEN mieliśmy przyjemność przedstawić rozwiązanie oparte na platformie "e-qsm4 - DFC", przeznaczone do realizacji wdrożeń w ramach workflow z możliwością zintegrowania danych z Subiektem GT. Kolejne spotkania przewidziane są na 28. lutego - Kraków oraz 04. marca - Wrocław, na które serdecznie zapraszamy.

Certyfikat prawie na mikołajki

W dniu 28. listopada br. u naszego Klienta, w "Regionalnej Izbie Gospodarczej - Łódź" odbył się audit nadzoru systemu zarządzania jakością, zakończony wynikiem pozytywnym, czyli wnioskowaniem o przedłużenie certyfikatu. W ramach doskonalenia i rozwoju SZJ, w tym roku w Izbie wdrożony został także m.in. system "e-qsm4 - Elektroniczna Księga Jakości" wraz z elektronicznym obiegiem dokumentów. Gratulując wyniku auditu, życzymy dalszych sukcesów w rozwijaniu i doskonaleniu systemu. Jednostką auditującą było Polskie Centrum Badań i Certyfikacji SA.

Zadania - nowy moduł rozszerzeń

W ubiegłym tygodniu zakończyliśmy testy kolejnego z serii pluginów, wspomagających obieg dokumentów. Tym razem jest to moduł, umożliwiający nadzór nad poszczególnymi zadaniami, wynikającym z obiegu formularzy pod kątem terminowości ich realizacji. Każdy z użytkowników posiada pełen obraz zadań i czasu jaki mu pozostał na ich realizację oraz czasu jaki upłynął od wymaganego terminu. Moduł ten w tym tygodniu zostanie przekazany do użytkowania w ramach najnowszego wdrożenia pełnej wersji systemu e-qsm4.

Recertyfikacja w ALMA SA

W dniach 25-26. czerwca br. u naszego stałego Klienta - spółce ALMA SA, dla której świadczymy usługi wsparcia merytorycznego odbył się audit wznawiający, potwierdzający nieprzerwane funkcjonowanie systemu zarządzania jakością zgodnie z wymaganiami normy ISO9001:2000. Jednostką, prowadzącą audity był TÜV Rheinland Sp. z o.o. Gratulując, życzymy dalszych sukcesów w doskonaleniu systemu zarządzania.